Apie SIP technologiją

SIP- Struktūrinės izoliacinės plokštės ( Structured Insulated Panel) gamybos technologija, kuri leidžia per neilgą laiko tarpą ir nedidelėmis sąnaudomis turėti tvirtą bei patikimą namą.

SIP skydai 

SIP skydai pasižymi ypatingu tvirtumu ir lengvumu. Plokštės yra sudarytos iš trijų sluoksnių: OSB + šiltinimoji medžiaga. Mūsų SIP plokščių gamykloje yra naudojamas putų polistirolas. Šis šiltinamasis sluoksnis pagal techninius šilumos rodiklius yra pranašesnis už daugelį kitų medžiagų. 

OSB plokštės 

OSB (Oriented Strand Board) - tai orientuotų skiedrų plokštės, sudarytos iš spygliučių ar lapuočių skiedrų, kurios dedamos trimis sluoksniais skirtingomis kryptimis ir veikiant aukštam slėgiui bei temperatūrai, supresuojami naudojant medžio dervą ir šiuolaikinius poliizocianatinius klijus (MDI). Šie klijai sąveikauja su medienoje esančiu vandeniliu ir sudaro poliuretaną, kuris savo ruožtu suteikia plokštei patvarumo ir kietumo. OSB plokštės yra atsparios drėgmei, lengvai apdirbamos ir ilgaamžės

Putų polistirolas

Putų polistirolas yra akytos struktūros, sudarytos iš 98 proc. oro ir 2 proc. polistirolo. Polistirolas pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, jo neperpučia vėjas ir niekaip negali paveikti oro sąlygos bei drėgmė. Turėdamas hipoalerginiių savybių, putų polistirolas yra nekenksmingas aplinkai bei žmogaus sveikatai. Ši medžiaga yra ilgaamžė bei visiškai netinkama terpė plisti bakterijoms, pelėsiui ir graužikams. Dėl savo lengvumo bei izoliacinių savybių, tai yra ideali medžiaga SIP plokščių užpildymui. 

Gaminant SIP plokštę visi trys sluoksniai- OSB- putų polistirolas- OSB yra suklijuojami su poliuretaniniais klijais, kurie yra ypatingai atsparūs drėgmei bei yra nedegūs ir visiškai nekenksmingi. SIP plokščių gamyba yra atliekama uždarose patalpose, naudojant specialias gamybos stakles. Visi trys SIP plokštės sluoksniai yra sudedami į specialų įrenginį ir spaudimo būdu presuojami bei laikomi tol, kol klijai visiškai įsiskverbs ir sustings. Visos gamybos metu nėra jokio sąlyčio su oro sąlygomis, nėra drėgmės įtakos, todėl yra užtikrinama aukščiausia SIP plokščių kokybė.

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533