Mes kalbame apie...

 

Nusprendus įsigyti nuosavą namą, pirmiausia kyla klausimas- kur jį statyti. Sklypo paieškos gali būti gana ilgos ir varginančios, nes norisi ir geros vietos, bet ir nesinori permokėti. Šiuo metu populiariausi rinkoje yra dvejų tipų sklypai- namų valdos ir sodo sklypai.

Pasaulinė pandemija privertė daugelį laiką leisti namie ir kas atsitiko įdomaus- žmonės suprato, jog nuosavas kiemas ir laikas gamtoje yra neįkainojamas. Vasarnamių ir sodo namelių paklausa išaugo kelis kartus.

Nuo 2021 metų Lietuvoje visi naujai statomi namai privalo A++ energetinio efektyvumo klasę. Prieš tai visi namai turėjo atitikti A+ klasę. Pasikeitimai nauji, namai pagal naujus reikalavimus dar projektuojami, todėl visi šiuo metu dar statomi namai atitinka prieš tai buvusią A+ klasę.

Vienas dažniausių mitų, vis dar sklandančių, apie SIP namus- į juos lengvai patenka ir puikiai juose gyvena graužikai. Šiame straipsnyje norime paneigti šį mitą ir papasakoti, kaip iš tikro yra su graužikais ir SIP namais.

Namo pirkimas ar statymas yra vienas svarbiausių sprendimų žmogaus gyvenime. Dažnai namas įsigyjamas vieną kartą per visą gyvenimą, todėl siekiama maksimalios kokybės, geriausios kainos ir stengiamasi visą tai gauti per kiek įmanoma trumpesnį laiko tarpą. Niekas nenori laukti kelių metų, kol galės įsikelti į naują būstą, bet nenori ir permokėti ar...

SIP namai negali būti pastatyti be medienos. Paprasčiau tariant- iš medienos, montavimo metu, yra padaromas namo karkasas, ant kurio laikosi SIP skydai ir kuris suteikia namui tvirtumą bei stabilumą. Mediena, statant SIP namą vaidina svarbų vaidmenį- iš jos daromi aprišiminiai žiedai, formuojamas namo ir stogo karkasas.

Pagaliau turime filmuką iš SIP namo, kuriame šeimininkai gyvena jau 4 metus. 🏡
Rodome ir pasakojame kaip atrodo namas iš išorės ir vidaus, kokie pokyčiai įvyko per eksploatavimo laiką.

Nuo stogo dangos tipo priklauso ne tik namo bendras harmoningas vaizdas, bet ir namo ilgaamžiškumas bei gyventojų komfortas.

Pamatai- namo pagrindas, todėl jų parinkimas yra vienas svarbiausių namo statybos elementų. Labai svarbu pasirinkti tinkamus pamatus, nes jie laiko visa namo svorį ir nuo jų priklauso būsimo namo tvirtumas bei ilgaamžiškumas.

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533