Mes kalbame apie...

 

Namo pirkimas ar statymas yra vienas svarbiausių sprendimų žmogaus gyvenime. Dažnai namas įsigyjamas vieną kartą per visą gyvenimą, todėl siekiama maksimalios kokybės, geriausios kainos ir stengiamasi visą tai gauti per kiek įmanoma trumpesnį laiko tarpą. Niekas nenori laukti kelių metų, kol galės įsikelti į naują būstą, bet nenori ir permokėti ar...

SIP namai negali būti pastatyti be medienos. Paprasčiau tariant- iš medienos, montavimo metu, yra padaromas namo karkasas, ant kurio laikosi SIP skydai ir kuris suteikia namui tvirtumą bei stabilumą. Mediena, statant SIP namą vaidina svarbų vaidmenį- iš jos daromi aprišiminiai žiedai, formuojamas namo ir stogo karkasas.

Pagaliau turime filmuką iš SIP namo, kuriame šeimininkai gyvena jau 4 metus. 🏡
Rodome ir pasakojame kaip atrodo namas iš išorės ir vidaus, kokie pokyčiai įvyko per eksploatavimo laiką.

Nuo stogo dangos tipo priklauso ne tik namo bendras harmoningas vaizdas, bet ir namo ilgaamžiškumas bei gyventojų komfortas.

Pamatai- namo pagrindas, todėl jų parinkimas yra vienas svarbiausių namo statybos elementų. Labai svarbu pasirinkti tinkamus pamatus, nes jie laiko visa namo svorį ir nuo jų priklauso būsimo namo tvirtumas bei ilgaamžiškumas.

Mūsų COVID-19 nesustabdė, dirbame ir toliau. Konsultuojame, atsakome į užklausas, projektuojame ir esame pasiruošę toliau pasakoti apie SIP namus.
Šiandien papasakosime apie SIP namų ekologiškumą- trumpai ir suprantamai, tiesiogiai iš namų.

Pradedame savo klausimų-atsakymų video reportažų seriją. Šiandien pasakojame apie tai, koks tuti būti kokybiškas SIP skydas, kaip tai patikrinti patiems ir į ką atkreipti dėmesį renkantis SIP skydų gamintoją.

Vienas dažniausiai užduodamų klausimų, svarstant SIP namo pasirinkimą- kaip yra su formaldehidais ir SIP skydų kenksmingumu žmogaus organizmui. Norime išsamiai papasakoti apie šią medžiagą ir jos išskyrimo į aplinką reguliavimą. Taip pat apžvelgsime kur dažniausiai randama ši cheminė medžiaga ir kodėl jos nereikia bijoti renkantis SIP namą.

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533