SIP skydų gamyba 

SIP skydų ir kitų statybinių medžiagų gamybą vykdome laikydamiesi visų norminių aktų reikalavimų, todėl užtikriname aukštą produkcijos kokybę ir nedidelę kainą. Garantuojame sienų plokščių patvarumą ir atsparumą, visišką jų atitikimą funkciniams ir techniniams parametrams. SIP plokštės gaminamos naudojant pačią naujausią įrangą, todėl pasiekiama aukščiausia gaminių kokybė mažomis sąnaudomis.

SIP skydų gamybos technologija turi tam tikrų ypatumų. Šiuos skydus sudaro trys sluoksniai: dvi patvarios OSB (orientuotų skiedrų) plokštės ir tarp jų presuojant įklijuota itin efektyvi šiltinamoji putų polistireno(NEOPORO) plokštė. Šis šiltinamasis sluoksnis pagal techninius šilumos rodiklius yra pranašesnis už daugelį kitų medžiagų. Sluoksniams suklijuoti naudojami poliuretaniniai klijai. OSB plokštės suteikia skydams išskirtinio patvarumo, o putų polistirenas - puikių šilumos ir garso izoliacinių savybių. Mūsų gaminamos statybinės medžiagos gali būti naudojamos statant įvairios paskirties statinius: gyvenamuosius namus ir kotedžus, sodybas, biuro pastatus ir sandėlius, gamybinius objektus ir daugelį kitų architektūrinių sprendimų.

Mūsų gaminami SIP skydai išsiskiria tokiomis savybėmis kaip patikimumas, ilgaamžiškumas, ekologiškumas ir prieinamumas. Šie skydai atsparūs ašinei ir skersinei jėgai, keliskart didesnei nei nurodyta STR. Statinio iš tokių skydų konstrukcija yra lengva ir tvirta, todėl itin patvari. Be to, pritaikydami technologiją prie ES reikalavimų, statyboje naudojame sustiprintą medinį karkasą. SIP skydai visiškai saugūs žmogui ir aplinkai. Kadangi jie išsiskiria mažu šilumos laidumu, pastatas iš šių plokščių turės plonesnes sienas ir atitinkamai erdvesnes patalpas nei tokių pačių matmenų statinys iš kitų medžiagų. Mūsų gaminami SIP skydai atsparūs drėgmei, temperatūros svyravimams ir atmosferos poveikiui.

Mūsų SIP skydų gamykloje yra naujausia bei kokybiškiausia įranga. Nenaudojame jokių savo darbo staklių ar įrengimų, todėl užtikriname preciziškiausią tiklsumą ir geriausią kokybę. 

Nerizikuojame savo geru vardu ir klientų pasitikėjimu, todėl viską atliekame profesionaliai ir kokybiškai, kad  SIP namai stovėtų ir džiugintų šeimininkus. 

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533