Projektavimas

Mes ne tik siūlome jau paruoštus SIP namų projektus, bet ir projektuojame pagal klientų poreikius ar jau turimus projektus. Nebūtina kreiptis į architektus ar projektuotojus vien dėl SIP namo projekto. Mes tai padarysime- suprojektuosime, adaptuosime ir padėsime susiprojektuoti namą taip, kad jame būtų patogu gyventi. 

Kadangi dirbame su SIP technologija kiekvieną dieną, tai SIP skydų niuansus žinome geriau nei architektai ar projektuotojai. Galime padėti išspręsti daug konstrukcinių ir montavimo klausimų, klientams dėl projektavimo nereikia bendrauti su keliais asmenimis, viskas vienose rankose. Taip sutaupoma laiko ir pinigų, o projektas padaromas taip, jog nebereikia jokių pakeitimų ir korekcijų. 

Pasirinkus mūsų jau paruoštus projektus- gamybiniai bei konstrukciniai brėžiniai suteikiami nemokamai. Projektuojant namą nuo pat pradžių- kaina derinama susitikimo metu. 


Projektavimas nuo nulio 


Turite idėją kaip turi atrodyti jūsų namas? Ateikite pas mus, suprojektuosime jums SIP namą nuo pradžios. 

Projektuojant tokį namą svarbu žinoti ir įvertinti  SIP skydų specifiką- matmenis, skydų storius, montavimo būdus bei kitus konstrukcinius elementus. Svarbu namą suprojektuoti taip, kad būtų kuo mažiau likučių pjaustant skydus ir mažiau medienos montavimui, taip namo statybos kaštai sumažėja. 

Lietuvoje nėra daug architektų, kurie išmano SIP skydų specifiką, todėl siūlome pradėti namą projektuoti su profesionalais, kurie kiekvieną dieną dirba su SIP technologija. 


Jau turimo projekto pritaikymas SIP technologijai 


Jei jau turite namo projektą, bet jis pritaikytas kitokiai namo konstrukcijai- blokeliams ar karkasui, kreipkitės į mus, mes pritaikysime jūsų turimą projektą SIP technologijai. Adaptuojant projektą SIP namui tenka perskaičiuoti šilumos izoliacinius storius, konstrukcinius sprendimus, atitvarų storius ir pan., o tai leidžia efektyviau panaudoti SIP skydus, išvengti SIP skydų likučių gamybos metu. 

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533