PVC stogo danga

Stogo dengimas PVC danga: nuo 8 eur/m2

Parapetų dengimas PVC danga: nuo 10 eur metras


PVC stogo danga tinkama plokščiam stogui arba stogui su nedideliu šlaitu. Ja gali būti dengiami, tiek gyvenamųjų namų stogai, tiek didelio ploto pramoninių pastatų stogai. Savo klientams rekomenduojame PVC stogo dangą, kurios privalumai yra: 

  • Patvarumas. PVC stogo danga yra labai elastinga, todėl jos neveikia klimato sąlygos. Danga nekeičia savo išvaizdos bei sąvybių nei esant labai žemai temperatūrai, nei labai aukštai.
  • Atsparumas. PVC dangos atsparios mechaniniam poveikiui, senėjimui, UV spinduliams bei kitam išorės poveikiui.
  • Aukštas vandens garų pralaidumas. Susikaupusią drėgmę PVC danga išgarina visu savo plotu, todėl nereikia įrenginėti papildomų ventiliacijos kilimėlių.
  • Ypač gera hidroizoliacija. Ši stogo danga yra ypatingai sandari. Ji visiškai nepraleidžia drėgmės ir vandens. Įdomus faktas- šia danga yra klojami baseinai, hidroizoliuojami požeminiai pamatai ir kitos paskirties patalpos.
  • Atsparumas mikroorganizmams. Kadangi PVC yra pilnai sintetinė medžiaga, tai ji yra atspari bet kokiems biologiniams organizmams, palėsiui.
  • Savaiminis užgesinimas. PVC danga turi oksidaciją, esant aukštai temperatūrai, lėtinančių antipirenų. Tai efektyvi apsauga nuo užsidegimo, galinčio kilti atsiradus ugnies šaltiniui. Tai reiškia, jog atsiradus ugnies šaltiniui, PVC danga neužsidegs ir neleis ugniai plisti. 

Kreiptis telefonu: 8 616 55533

El. paštu: pvcstogams@gmail.com arba info@sipsip.lt