SIP privalumai

SIP skydinių namų privalumai: 

 1. Labai kokybiškas ir nebrangus namas.
 2. Ekologiškas namas
 3. Greitai pastatomas namas
 4. Ilgaamžis namas
 5. Patikimas namas
 6. Statyba pagal SIP technologiją žinoma ir vertinama visam pasaulye.

Labai kokybiškas ir nebrangus namas

 • Greitas montavimo procesas užtikrina mažesnę namo statybos savikainą.
 • SIP namai pastatomi greičiau nei namai iš plytų ir dujų ar putų betono;
 • Dėl mažo konstrukcijų svorio galima išvengti brangių pamatų įrengimo;
 • SIP namai išsiskiria 12 proc. didesniu naudinguoju plotu nei kiti tokių pat matmenų namai;
 • SIP namai, neturi "šalčio tiltelių";
 • SIP namams, skirtingai nei namams iš dujų ar putų betono, medienos ar plytų, nebūdingas nusėdimas;
 • Atsparūs puvimui, vabzdžių ir graužikų kenkimui;
 • Visiškai saugūs žmogui ir aplinkai;
 • Išsiskiria itin lygiu sienų ir kampų paviršiumi, todėl jų apdaila ypač paprasta;
 • Mažas šilumos laidumas, dėl kurio galima sumažinti sienų storį;
 • Šilta ir paprasta technologija SIP yra nebrangus būdas pasiekti A+ , A++ namo reikalavimus.
 • Statybos kaina naudojant SIP technologiją daug mažesnė nei visų kitų pagrindinių statybos technologijų.

Ekologiškas namas

SIP namai yra itin ekologiški, nes visos medžiagos, naudojamos SIP plokščių gamyboje yra nekenksmingos, ekologiškos, neturi jokio neigiamo poveikio žmogaus sveikatai ar aplinkai.

Putų polistirenas yra neutralus, hipoalerghiškas, neskleidžia jokių kenksmingų medžiagų. Tai įrodo faktas, jog didžioji dalis pasaulyje gaminamo polistireno yra naudojama maistinėms pakuotėms, indams ar net vienkartinio naudojimo termo indams gaminti. Nuo 1960 metų Europoje vilų, gyvenamųjų namų ir kotedžų statyboje panaudota daugiau kaip milijardas kvadratinių metrų putų polistireno. Kita SIP plokštės susidedamoji dalis- OSB plokštė, kuri atitinka europinę higienos klasę E1. Klijai, naudojami SIP plokštės tvirtinimui tai pat yra nekenksmingi, bei neturi jokios įtakos žmogaus sveikatai.

Pagal pagrindinę konstrukcinę schemą "SIPSIP.LT" gaminami SIP technologijos pastatai priskiriami prie medinių namų. Prie pastato ekologiškumo prisideda ir tai, jog laikančiosiose konstrukcijose nenaudojami metaliniai elementai, o surenkamas laikantysis karkasas iš medienos.

Įmonės "SIPSIP.LT" statomi namai visiškai saugūs žmogui ir aplinkai, skirtingai nei tie, kurių statyboje naudojama akmens, šlako (mineralinės vatos) ir cemento (putų ir dujų betono) žaliava.

Greitai pastatomas namas

SIP namai, dėl technologijos paprastumo, yra pastatomi ypatingai greitai. Nuo sutarties pasirašymo įsikelti gyventi į naują namą, galima per 3- 6 mėnesius. SIP plokštės gamykloje pagaminamos per 5-7 d., namo surinkimas užtrunka iki 5d.

Pastato konstrukcija nenusėda, todėl išorinę ir vidinę apdailą galima pradėti vos sumontavus pagrindines konstrukcijas - tai šiai technologijai suteikia reikšmingo pranašumo palyginti su pastatais iš tašo, putų betono ar plytų, kuriems nusėsti reikia nuo 6 mėnesių iki metų.

Patikėję namo statybą "SIPSIP.LT", į naujus, patogius ir šiltus namus galėsite įsikelti jau po keturių mėnesių nuo statybų sutarties pasirašymo.


Ilgaamžis namas

Patvirtintas SIP plokščių namo eksploatacijos laikas- ne mažiau kaip 80 metų, normatyvinis tarnavimo laikas iki kapitalinio remonto- 50 metų. Daug tai ar mažai? Paliekame tai spręsti Jums patiems.

1986 metais buvo atliktas tyrimas, kurio metu buvo paimtas 1955 metais po ritinine stogo danga įdėto šiltinamojo sluoksnio iš putų polistireno pavyzdys. Kvalifikuotų specialistų komisija ištyrė šį mėginį ir nustatė, jog per 31 eksploatacijos metus putų polistirene neatsirado jokių funkcinių pakitimų ir ši medžiaga tebeatitinka Vokietijoje galiojančių standartų reikalavimus.

Planuojant statybas pagrindiniu kriterijumi turėtų būti statybos ir eksploatacijos ekonomiškumas, atitikimas saugos ir ekologinėms normoms.

Būtent dėl šios priežasties praktiškieji europiečiai ir amerikiečiai jau seniai renkasi greitai pastatomus namus. Ir būtent dėl to "SIPSIP.LT" gaminami SIP namai išsiskiria ilgu tarnavimo laiku, atitinkančiu šiuolaikiniams statiniams keliamus reikalavimus.

Patikimas namas

Japonijoje statybų pagal SIP technologiją apimtys labai išaugo po eilės žemės drebėjimų, po kurių pasitvirtino skydinių konstrukcijų patikimumas. Tokį populiarumą lėmė aukštas konstrukcijos kietumas ir mažas svoris.

Itin stipriai suklijuotos daugiasluoksnės plokštės atlaiko ašinę jėgą, lygią 10 tonų 1-ai 1,25 m pločio plokštei, ir skersinę jėgą, lygią 2 tonoms 1-am kv. m (kotedžams pakanka atsparumo 350 kg 1-am kv. m apkrovai). Amerikoje ir Kanadoje iš panašių konstrukcijų statomi 5-aukščiai namai.

"SIPSIP.LT" įdėjo daug darbo šiai Šiaurės Amerikos technologijai priderinti prie ES medžiagų eksploatavimui keliamų reikalavimų ir normų. Todėl, nepaisant minėtų gerų plokščių kietumo charakteristikų, statyboje papildomai naudojamas sustiprintas karkasas su dalinėmis tašo atramomis ir tik ant laikančiųjų medinių blankų klojama perdanga. Visos šios priemonės didina pastato konstrukcijos patikimumą ir ilgaamžiškumą.

Statyba pagal SIP technologiją žinoma ir vertinama visam pasaulye

Europos Sąjungoje mažaaukščių pastatų statyba pagal SIP technologiją vykdoma nuo 1995 metų, kitose pasaulio šalyse ji jau seniai pelnė pripažinimą (Kanada nuo 1930, JAV, Norvegija, Japonija ir t.t.) .

Tokį populiarumą lemia unikalios medžiagų šilumos izoliacijos ir atsparumo drėgmei savybės: tokiame name šilta net spaudžiant stipriems šalčiams, o per kaitrą - vėsu.

Pagal SIP technologiją pastatytas namas atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus - jis ekologiškas, ilgaamžis, patikimas ir prieinamas.

Statyba iš SIP skydų 

Statyba pagal individualius projektus ir greita - namas paruošiamas eksploatacijai per 3-6 mėnesius.

"SIPSIP" teikia profesionalias individualių namų projektavimo paslaugas ir vykdo statybas pagal naujausios kartos Šiaurės Amerikos statybos technologijas. Kapitalinę namo statybą atliekame tik per 3-6 mėnesius, mažiausias tokio namo eksploatacijos laikas - 80 metų.

Individualūs namai gaminami iš ekologiškų medžiagų, SIP skydai yra nekenksmingi, neskleidžia kvapo, atsparūs puvimui. Jų išskirtinė savybė - patvarumas ir mažas svoris, todėl konstrukciją galima montuoti iškart paklojus pamatus. 

Pagal SIP technologiją statomam namui nereikalingi galingi pamatai. Kadangi naudojamos medžiagos - mažo svorio, namas nenusėda, todėl gali būti statomas ant mažo gylio juostinių ar polinių pamatų. Mažo gylio pamatų privalumas - aukštas patvarumas ir maža kaina.

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533