SIP Namas: vienas pagrindinių privalumų- greita statyba

09/04/2023

Šiais laikais namo statyba jau nebėra šeimos "amžiaus projektas" kuriam skiriama labai daug laiko ir pastangų. Šiuolaikinis žmogus nori pasistatyti namą kaip įmanoma greičiau ir skirti kaip įmanoma mažiau laiko statyboms, niekas nebenori apsigyventi statybų aikštelėje ir laukti kelis metus, kol bus galima apsigyventi savo name. Greitas gyvenimo tempas diktuoja sąlygas- norisi turėti savo svajonių namą greitai, paprastai ir su kuo mažiau iššūkių. Todėl vis daugiau žmonių įvertina SIP namo greitos statybos privalumus ir pasirenka būtent SIP technologijos namus.

SIP namai, tai ne tik ekonomiški, energetiškai taupūs, bet ir greitai pastatomi tvirti namai.

Greitas montavimas

Vienas iš pagrindinių SIP namų privalumų yra tai, kad jie yra greitai montuojami. Taip yra todėl, kad SIP plokštės yra iš anksto suprojektuojamos ir supjaustomos gamykloje ir statybų aikštelėje jas belieka surinkti pagal iš anksto paruoštą projektą. Montavimas įprastai trunka nuo savaitės iki mėnesio ir tai yra daug trumpesnis laiko tarpas nei kitų technologijų statybos, pavyzdžiui, betono blokelių mūrijimas ar karkaso montavimas.

Efektyvus montavimas

SIP plokštės yra lengvos, todėl pats montavimo procesas yra efektyvus. Lengvų plokščių montavimui nereikia didelės darbo jėgos ir daug darbuotojų, nereikia sudėtingos statybinės įrangos- betono maišyklių, kranų ir kitų įrankių, o tai ne tik pagreitina, bet ir atpigina statybas. SIP plokštės taip pat yra išpjaunamos labai preciziškai, todėl išvengiama klaidų, kurių taisymas vėliau gali reikalauti papildomo laiko ir išlaidų.

Minimalus atliekų kiekis

Kitas SIP namų statybos privalumas yra atliekų kiekis. Kadangi SIP plokštės yra iš anksto supjaustytos pagal tiksliai suprojektuotą planą, tai labai mažai atliekų lieka statybų aikštelėje. Tai ne tik prisideda prie ekologinio statybos aspekto, bet ir leidžia sutaupyti laiko ir lėšų, kurios paprastai būtų skirtos atliekų šalinimui. Statybų aikštelė po darbų lieka švari ir tvarkingas.

SIP namai yra puikus būdas turėti savo svajonių namą greitai ir lengvai, taip pat pasinaudoti energijos efektyvumo ir ilgalaikių privalumų teikiamomis naudomis. Tai leidžia turėti tvarų, komfortišką ir ekologišką būstą, kuris atitinka šiuolaikinius gyvenimo būdo poreikius.