GREITA- PIGU- KOKYBIŠKA- ką pasirinkti?

09/17/2020

Namo pirkimas ar statymas yra vienas svarbiausių sprendimų žmogaus gyvenime. Dažnai namas įsigyjamas vieną kartą per visą gyvenimą, todėl siekiama maksimalios kokybės, geriausios kainos ir stengiamasi visą tai gauti per kiek įmanoma trumpesnį laiko tarpą. Niekas nenori laukti kelių metų, kol galės įsikelti į naują būstą, bet nenori ir permokėti ar sutaupyti kokybės sąskaita. 


Šiuo metu rinkoje SIP pasirinkimas yra gana nemažas, vieni siūlo pagaminti SIP skydus labai pigiai, kiti pasakoja, jog juos galima pasidaryti patiems, o treti siūlo montavimo darbus už taip pigiai, jog kyla klausimas ar už tokią kainą galima atlikti darbą kokybiškai ir ar jį darantys žmonės išmano tai ką daro. Dažnai gauname užklausų, susijusių su techniniais SIP gamybos ir montavimo klausimais ir suprantame, jog čia konsultuojasi tie, kurie jau pardavė paslaugą ir dabar bando gauti informaciją kaip ją tinkamai atlikti.

Įsivaizduokite kokia gali būti SIP skydų kokybė, kai jie klijuojami teptuku. Visi profesionalūs gamintojai žino, jog klijai, tam, kad skydas tarnautų ilgą laiką, turi būti tepami esant tam tikrai temperatūrai ir oro drėgmei, tam tikru atstumu bei atitinkamu storiu, ir nei vienas nenori rizikuoti savo reputacija, pagaminant nekokybišką skydą.

Taip pat profesionalūs montuotojai, žino kiekvieną SIP technologijos niuansą ir tikrai nedarys tokių klaidų, kaip paprastų vidaus varžtų naudojimas skydų tvirtinimui ir jiems nekils klausimų, kas yra įkalamas ankeris ar kam jis naudojamas.

Nusprendę jog norite SIP namo jūs darote apklausas, siunčiate visoms įmonėms užklausas, važiuojate į susitikimus, renkatės sau tinkamiausią pasiūlymą ir praeinate gana ilgą kelią iki kol galutinai apsisprendžiate. Visus kamuoja tas pats klausimas- kaip išsirinkti gerą produktą, kad netektų gailėtis?

Gerai žinomas Colin'o Harman'o trikampis sako, jog gauti prekę ar paslaugą pigiai-greitai-kokybiškai yra neįmanoma. Iš trijų galimybių, galima rinktis tik dvi ir visų trijų vienu metu tiesiog niekada nebūna. Jei jums kas tvirtins, jog paslauga yra kokybiška, pigi ir greitai atliekama, sukluskite.

Mes pritaikėme šį modelį SIP namams ir pasakojame, kaip jis atrodo realiame gyvenime.

GREITAI-PIGIAI

Greitai ir pigiai galima, bet per skubėjimą, kaip taisyklė, dažniausiai pridaroma klaidų. Juk jūs nenorite, jog jūsų SIP skydai būtų gaminami neatidžiai, o namas būtų montuojamas tik tam, kad greičiau būtų priduotas. Jūs tikitės kruopštumo, atidumo ir tikrai, patikėkite, tikrai nenorite, jog per skubėjimą būtų panaudota mažiau klijų, sutaupyta varžtų ar nebūtų sutvirtintas kuris nors namo kampas. Gavus paslaugą GREITAI- PIGIAI nukenčia kokybė.

PIGIAI-KOKYBIŠKAI

Pigiai ir kokybiškai- tikrai yra įmanoma! Užsakovui tai yra pats naudingiausias variantas, bet tik tuo atveju, jei nėra skubos ir darbus galima atlikti ilgą laiką. Taip, šiame pasirinkime nukenčia laikas. Įsivaizduokite- jūsų užsakymas vykdomas kokybiškai, bet tik tada kai atliekami pirmos svarbos darbai. Kokybė nenukentės, kaina nebus didelė, bet teks laukti nemažai laiko, nes viskas daroma pamažu. Šiuo atveju, mokėjimai yra išdalinami ilgam laikotarpiui, todėl vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos, galima lengviau planuotis savo biudžetą ir tolimesnius darbus.

KOKYBIŠKAI-GREITAI

Kokybiškai ir greitai- mums, kaip gamintojams, tai yra pats tobuliausias variantas. Savo darbą atliekame greitai, gerai, bet ne už pigiai. Tokio projekto metu pilnai "įdarbinama" gamyba, visa komanda atlieka montavimo darbus, įmonė projektui save atiduoda 100%, o klientas gauna maksimalią kokybę ir visą dėmesį. Galutiniu produktu galima džiaugtis vos po kelių savaičių ar mėnesių. Kaip jau minėjome, šiuo atveju kokybė ir greitis kainuoja, todėl su užsakovais iš anksto suderiname kainas centų tikslumu, išskaidome mokėjimus ir turime planą, kuriame viskas aiškiai išdėstyta ir atsakoma į visus klausimus. Šiuo atveju darbai vyksta labai greitai, sklandžiai ir be jokių trukdžių.


Kurį variantą rinksitės, priklausys tik nuo jūsų norų ir galimybių, nėra teisingo ar neteisingo pasirinkimo, yra tik skirtingi poreikiai ir norai.

Tik nepamirškite, jog statydami sau būstą visada apsvarstykite, įvertinkite ir nuspręskite taip, kad nenukentėtų ne tik jūsų piniginė, bet ir ramus miegas bei gyvenimo kokybė.

Linkime gerai išsirinkti!