SIP namas OLKAS- stogo danga

05/22/2020

Nuo stogo dangos tipo priklauso ne tik namo bendras harmoningas vaizdas, bet ir namo ilgaamžiškumas bei gyventojų komfortas.

Vertiname kokybę bei norime savo klientams pateikti tik kokybišką produktą, todėl SIP namams OLKAS kruopščiai atrinkome tik kokybiškiausias medžiagas ir geriausius sprendimus.

Kadangi esame dirbę su įvairiomis stogo dangomis, žinome jų privalumus bei trūkumus, įvertinome kainos ir kokybės santykį ir radome geriausią sprendimą tiek šlaitiniams namams, tiek namams su plokščiais stogais. Bendradarbiaujame su viena didžiausių Europos hidroizoliacinių medžiagų gamintoja, kompanija TECHNONICOL. Kadangi mūsų tikslas yra pasiūlyti tik kokybišką produktą- SIP namą, tai atsakingai atrenkame savo partnerius. 

SIP namas OLKAS su šlaitiniu stogu

Bituminių čerpių stogo dangą savo siūlomiems projektams pasirinkome, nes:

 • Ilgaamžiškumas- bituminės čerpės, tai ilgaamžė stogo danga. Gamintojai aukščiausios klasės čerpėms suteikia net 50 m. garantiją. Faktas, jog stogo dangos nereikės keisti po dešimties metų, yra vienas pagrindinių argumentų, kodėl renkamės būtent bitumines čerpes.
 • Sandarumas- bituminių čerpių danga pasižymi ypatingu sandarumu. Kai vasara stogo danga įkaista net iki 80 laispnių karščio, dangos sluoksniai susiklijuoja tarpusavyje ir tampa vientisa, nepralaidžia vandeniui danga. Toks hermetiškai sandarus stogas, apsaugos namo vidų nuo drėgmės ir vandens.
 • Atsparumas klimato sąlygoms- čerpių savybės nekinta esant dideliems temperatūrų skirtumams, nuo aukštos temperatūros vasarą, iki žemos- žiemos metu.
 • Garso slopinimas- skirtingai nuo skardinių ar šiferio stogų dangų, bituminių čerpių danga yra "tyli" danga. Ant jos krentantys lietaus lašai nekelia jokio triukšmo, nėra įprasto lietaus barbenimo.
 • Atsparumas išoriniams užsidegimo šaltiniams- bituminės čerpės nedegios, dėl jose esančių degimo nepalaikančių priedų. Čerpės ne tik, kad nedegios, bet ir nepalaiko ugnies gaisro metu.
 • Atsparumas vėjui- dėl mažų matmenų, čerpės atlaiko plėšiamąją vėjo jėgą. Net ir didžiausios vėtros nenuplėš stogo dangos.
 • Banguotas paviršius sulaiko sniegą žiemos ir pavasario metu. Nuo skardinių ar kitokių slidžių stogų sniegas tiesiog čiuožia į apačią ir taip gal sužaloti žmones, bei pridaryti kitokios žalos, o ant bituminių čerpių stogo sniegas laikosi ir pamažu tirpsta, nekrisdamas.
 • Nėra korozijos- bituminės čerpės neturi jokių galimybių korozijai, skirtingai nei, pavyzdžiui, skardiniai stogai.

SIP namas OLKAS su plokščiu stogu

Namams, su plokščiais stogais, pasirinkome PVC stogo dangą, nes:

 • Patvarumas. PVC stogo danga yra labai elastinga, todėl jos neveikia klimato sąlygos. Danga nekinta nei esant labai žemai temperatūrai, nei labai aukštai.
 • Atsparumas. PVC dangos atsparios mechaniniam poveikiui, senėjimui, UV spinduliams bei kitam išorės poveikiui.
 • Aukštas vandens garų pralaidumas. Susikaupusią drėgmę PVC danga išgarina visu savo plotu, todėl nereikia įrenginėti papildomų ventiliacijos kilimėlių.
 • Ypač gera hidroizoliacija. Ši stogo danga yra ypatingai sandari. Įdomus faktas- šia danga yra klojami baseinai, hidroizoliuojami požeminiai pamatai ir patalpos.
 • Atsparumas mikroorganizmams. Kadangi PVC yra pilnai sintetinė medžiaga, tai ji atspari bet kokiems biologiniams organizmams.
 • Savaiminis užgesinimas. PVC danga turi oksidaciją esant aukštai temperatūrai lėtinančių antipirenų. Tai efektyvi apsauga nuo užsidegimo, galinčio kilti atsiradus ugnies šaltiniui.

Namo stogas turi tarnauti ilgai, todėl parinktos kokybiškiausios medžiagos leis pamiršti rūpesčius, susijusius su stogo dangos pažeidimais, dangos keitimu ar net namo hidroizoliacija.

Gyvenkite patogiai, šiltai ir jaukiai!