SIP namų projektai


SIP namai/skydiniai namai- tai patrauklus būdas turėti A+ ir A++ klasės namus už ypač gerą kainą. 

Namų serija OLKAS suprojektuoti taip, kad būtų patogu gyventi ir nebrangu įsigyti. Tai namų serija skirta žmonėms, kurie nori ekonomiško, greitai pastatomo ir patogaus namo. 

Jūsų patogumui siūlome įsigyti SIP namus pagal savo poreikį- galima rinktis vien SIP skydų komplektą arba visą namą su pilna išorės apdaila, o individualiai pasikonsultavus, pasiūlysime ir namą su pilna  vidaus ir išorės apdaila. 


OLKAS 80

SIP namas 80 m2

80m2 SIP namas tinkamas tiems, kurie nori nedidelio ir ekonomiško namo. Nedidelė erdvė suplanuota taip, kad būtų patogu gyventi- svetainė sujungta su virtuve, vonios kambarys ir tualetas atskirti vienas nuo kito, galima turėti du arba vieną miegamąjį. Dideli vitriniai langai ne tik suteiks daug natūralios saulės šviesos, bet ir vizualiai padidins kambarius. OLKAS 80  SIP namas tai puikus pasirinkimas nedideliai šeimai ar porai, kurie vertina patogumą, ekonomiškumą ir efektyvumą. 

OLKAS LOUNGE 

SIP namas 80 m2

80m2 SIP namas tinkamas tiems, kurie nori nedidelio ir ekonomiško namo. Nedidelė erdvė suplanuota taip, kad būtų patogu gyventi- svetainė sujungta su virtuve, vonios kambarys ir tualetas atskirti vienas nuo kito, galima turėti du arba vieną miegamąjį. Taip pat yra galimybė patiems susiplanuoti vidaus erdves pagal savo poreikius.  Dideli vitriniai langai ne tik suteiks daug natūralios saulės šviesos, bet ir vizualiai padidins kambarius. OLKAS 80 SIP namas tai puikus pasirinkimas nedideliai šeimai ar porai, kurie vertina patogumą, ekonomiškumą ir efektyvumą.

OLKAS PREMIUM 

SIP namas 113 m2

113m2 SIP namas tinkamas tiems, kurie nori nedidelio, bet talpaus ir gerai išplanuoti namo. Dideli vitriniai langai ne tik suteiks daug natūralios saulės šviesos, bet ir vizualiai padidins kambarius. OLKAS PREMIUM SIP namas tai puikus pasirinkimas nedideliai šeimai ar porai, kurie vertina patogumą, ekonomiškumą ir efektyvumą. SIP namas galimas su sutapdintu lygiu stogu arba su vienšlaičiu stogu, taip pat galima pritaikyti terasos dydį pagal savo poreikius. Viduje išplanavimas pritaikyta šeimai- du miegamieji, du vonios kambariai, bet didelė svetainė sujungta su virtuve. 

OLKAS 120 

SIP namas 120 m2 

120 m2 SIP namas skritas tiems, kurie nori daugiau erdvės ar daugiau gyvenamųjų kambarių. Projektas suplanuotas taip, jog jame patogiai gali gyventi didesnė šeima, jame numatyti keli miegamieji kambariai, didelė svetainė, sujungta su virtuve ir turinti didelius vitrininius langus, pro kuriuos galime patekti tiesiai į terasą. Gyventojų patogumui tualetas atskirtas nuo vonios kambario. 120m2 SIP namas idealus didesniai šeimai. 

OLKAS 152

SIP namas 152 m2

OLKAS 152- tai dviejų aukštų SIP namas, kuriame gali patogiai įsikurti didelė šeima. Namas suplanuotas taip, jog pirmame aukšte įrengtos visos gyvenamos patalpos- svetainė, virtuvė, darbo kambarys, o antrame aukšte- miegamieji kambariai. Šis pasirinkimas idealus didesnei šeimai, ar tiems, kurie nori turėti daug gyvenamosios erdvės viename aukšte. Vitrininiai svetainės langai suteiks daug natūralios saulės šviesos bei leis patekti tiesiai į didelę terasą. 

OLKAS 97 

SIP namas 97 m2

SIP namas OLKAS 97 tai strandartinis 80m2 namas su papildoma patalpa, kurioje galima įsirengti sandėliuką, skalbyklą ar tiesiog papildomą patalpą, kurioje galima laikyti retai naudojamus daiktus. Nors šio SIP namo išplanavimas kompaktiškas, bet jame yra viskas- didelė svetainė sujungta su virtuve, vonios kambarys ir dušas įrengti atskirai, o miegamųjų kambarių gali gali būti vienas arba du. OLKAS 97 SIP namas suprojektuotas taip, kad jis gali tapti dvibučiu gyvenamuoju namu ir jungtis su kitu namu per sandėliuko sieną, taip užtikrinamas privatumas, neturint bendros sienos su kaimynais. 

Kontaktai pasiteiravimui: info@sipsip.lt arba 8 616 55533